Trwa ładowanie proszę czekać ...

Luksusowa podróż poślubna

5 kwietnia 2017

Dla wielu zapracowanych par, podróż poślubna może być jedną z nielicznych okazji do spędzenia czasu tylko we dwoje. Jeśli jeszcze nie macie dzieci, warto poświęcić chociażby tydzień i ... pozwolić się rozpieścić i odpocząć po tym całym ślubnym szaleństwie. Ustalcie jednak bardzo ważną zasadę - wszystko planujecie bez stresu, bo najważniejszy jest czas, który razem spędzicie, a nie pozostałe elementy, które bywają bardzo rozpraszające.

Dogadajcie się

W jaki sposób chcielibyście spędzić podróż poślubną? W pięciogwiazdkowym hotelu z widokiem na rajską plażę, czy może w jakimś wielkim mieście? Dzisiaj zaproponujemy wam naprawdę wspaniałe miejsca, w których można się zakochać.

Podróż poślubna w Nowym Jorku

Może nie jest to zbyt oczywiste miejsce, ale na pewno warte uwagi. Jedno z najpopularniejszych na świecie miast w Stanach Zjednoczonych oferuje przyjezdnym wręcz nieskończone możliwości. Na samym Manhattanie można spędzić miesiąc i codziennie odkrywać nowe miejsca, nie wspominając już o innych dzielnicach. W Nowym Jorku możecie robić dosłownie wszystko, na co macie ochotę, od drinków na szczycie drapaczy chmur, przez pływanie promem na okoliczne wyspy (i tym samym podziwianie Statuy Wolności), spacery po Central Parku, aż po uczestniczenie w różnego rodzaju przedstawieniach na Broadwayu. To będzie niezapomniany czas!

A może włoskie Capri?

Opcja z rajską plażą – dla każdego miłośnika Włoch to pozycja obowiązkowa. Capri jest bardzo elegancką wyspą, na którą można dostać się z Neapolu przez Wybrzeże Amalfitańskie. Znajdziecie tu mnóstwo luksusowych hoteli, przepięknych plaż i jaskiń, a to, czego nie zapomnicie to na pewno kuchnia włoska. Capri to idealne miejsce dla ludzi uwielbiających słońce, spacery po plaży i zachody słońca. Dzięki bajkowej atmosferze na pewno skutecznie się zrelaksujecie i zapomnicie o całym świecie.

Karnawałowa Brazylia

Miejsce, którego na pewno nigdy byście nie zapomnieli, to Brazylia podczas karnawału. Kto by nie chciał przeżyć gorącej nocy w Rio i rozkoszować się nieziemskimi widokami? Brazylia jest obecnie jednym z najpopularniejszych kierunków, jeśli chodzi o podróże poślubne – jeśli masz odpowiedni budżet, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej. Wycieczka nad wodospad Iguacu, który znajduje się na granicy z Argentyną i Paragwajem dostarczy wam niesamowitych wrażeń, o których będziecie mogli opowiadać jeszcze długie miesiące po powrocie do domu! Pamiętaj również, że każdej kobiecie na luksusową podróż poślubną na pewno przydadzą się luksusowe stroje i przebrania erotyczne.