Trwa ładowanie proszę czekać ...

Ekskluzywne wakacje

5 kwietnia 2017

Dla każdego z nas słowo 'ekskluzywny' znaczy coś innego, ważna jest bowiem zasobność naszego portfela. Jednak nie musimy wcale posiadać majątku, żeby przez kilka dni się zrelaksować i poczuć się rozpieszczanym. W jakich miejscach na świecie możemy spędzić wakacje w pięciogwiazdkowym hotelu z ofertą all-inclusive i nie wydać fortuny?

Zacznij szukać okazji

Wiadomo, że nic nie przychodzi w życiu samo i jeśli chcemy znaleźć jakieś korzystne rozwiązanie, wcześniej trzeba się nieźle naszukać. Współcześnie, dzięki dostępowi do internetu, możemy znaleźć nocleg nawet na samym końcu świata - portali, które się tym zajmują jest co nie miara. To sprawia też, że toniemy w ofertach i jeśli zabraknie nam cierpliwości, wybieramy co popadnie. Dlatego powinieneś zająć się tym wcześniej - znasz termin swojego urlopu? Zacznij przeglądać tanie loty i hotele, a czasami dzięki błędach w systemie zapewnisz sobie wysoki poziom za niską cenę.

Kambodża

Często pomijana na rzecz Tajlandii jest bardzo tania i łatwo dostępna dla turystów. Za 100 złotych spędzisz tam pięć noclegów w bardzo dobrych warunkach, a za 500 złotych - na najwyższym poziomie i z obsługą, która będzie dostępna dla ciebie przez dwadzieścia cztery godziny! Hotele w Kambodży oferują różne egzotyczne dla nas atrakcje, chociaż z pewnością ucieszy cię godzinny masaż za kilkanaście złotych!

Nepal

W wyniku pamiętnych klęsk żywiołowych Nepal przez kilka lat był zapomnianym przez turystów miejscem na ziemi. Teraz zaczyna się to bardzo powoli zmieniać, bo staje się coraz częstszym kierunkiem podróżnych. Warto zainwestować w wycieczkę do tego kraju, bo oprócz biletów, które są dość drogie, można tam znaleźć miejsca noclegowe na najwyższym poziomie za 40-50 złotych za noc!

Indie

O Indiach sporo się słyszy i często się tam jeździ. Nie bez powodu, nawet dla Polaków, którzy zarabiają średnią krajową wycieczka do tego kraju nie odbije się zbyt mocno w domowym budżecie. Oprócz wspaniałej kultury i różnorodności, jaką na pewno nas Indie zachwycą, tanim i pysznym jedzeniem (nawet w bardzo eleganckich restauracjach), w Indiach tanie jest wszystko - przez transport, kosmetyki i ubrania.

Ukraina

Może nie tak bardzo egzotyczna, ale piękna - wystarczy wynająć samochód i można zwiedzić kraj naszego sąsiada w kilka dni! Taka wycieczka objazdowa nie będzie nas kosztowała zbyt dużo, bo za noc w hotelu na wysokim poziomie nie zapłacimy więcej niż 100 złotych! Na Ukrainie tanie jest również jedzenie, więc warto się tam wybrać.