Trwa ładowanie proszę czekać ...

Pięciogwiazdkowe hotele na świecie

5 kwietnia 2017

Nawet przy przepełnionym grafiku trzeba czasem zdecydować się na urlop. Choćby najkrótszy. Zapracowani ludzie zwykle mają to do siebie, że odkładają wakacje na później - czyli według ich słownika - nieokreśloną przyszłość. Jeśli należysz do takich osób, mamy dla ciebie dobrą radę, zwolnij. Zaplanuj wakacje dla ciebie i rodziny albo ukochanej osoby, najlepiej gdzieś na końcu świata, telefon zostaw w szufladzie i wyłącz się!

Malediwy

Najtrudniej jest zacząć. Jak już się zacznie, wszystko idzie znacznie łatwiej. Nie wiesz gdzie się wybrać? Naszą pierwszą propozycją będą przepiękne Malediwy, a konkretnie pięciogwiazdkowy hotel Ayada Maledives Resort. Ten hotel znajdziecie na jednej z prywatnych wysp, którą otacza rafa koralowa. Można powiedzieć, że wyspa została przystosowana do użytku turystycznego, ponieważ wybudowano tu znakomite SPA i kilka barów oraz restauracji. Zachęcamy także do nurkowania i podziwiania rafy koralowej. Fakt, że hotel jest na prywatnej wyspie gwarantuje również spokój i cisze. Żadnych tłumów ludzi, tłoku na plaży i chaosu. Doskonały wybór, jeśli chodzi o aktywny wypoczynek.

Dubaj

Dla miłośników wielkich miast polecamy One&Only Royal Mirage w Dubaju. W tym hotelu możecie liczyć na iście królewskie traktowanie. Ten hotel położony jest przy plaży, więc śmiało można liczyć na całonocne imprezy. Znajdziecie tu mnóstwo restauracji, SPA oraz urokliwych miejsc, w których można się zaszyć.

Cannes

Jeśli lubicie wędrować śladami celebrytów, w Cannes znajduje się jeden z najbardziej popularnych wśród gwiazd hoteli pięciogwiazdkowych - Hotel Martinez. Dostępne w nim apartamenty są naprawdę ogromne, a największy z nich liczy około 900 metrów kwadratowych! Nic dziwnego, że gwiazdy szaleją na punkcie tego hotelu. Mówi się, że kucharz potrafi zrobić potrawę z każdego zakątka świata, a na życzenie klienta sprowadzi unikalne składniki bez względu na odległość.

Abu Dhabi

Emirates Palace to hotel, na który przeznaczono ponad 3 miliony dolarów. Plusem wakacji w takim hotelu jest niewątpliwie obsługa dostępna dwadzieścia cztery godziny na dobę, a dodatkowo mówiąca prawie w każdym języku na świecie. Poza tym, jeśli klient ma ochotę, z hotelu może wypożyczyć limuzynę lub helikopter. Zapewne wszystko zależy od zasobności jego portfela. Warto dodać, że firma Emirates jest znana z tego, że dba o znajomość różnych języków obcych wśród pracowników. Ma to zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu klienta.